FOR WOOD
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR WOOD


Charakteristika17. ročník veletrhu zaměřeného na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, bude zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery. 

Veletrh FOR WOOD je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Dává obrovské možnosti investorům, kteří se chtějí osobně setkat se zastoupením jednotlivých firem a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách. Osobní setkání je důležitým aspektem v budoucím rozhodování.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje dřevěným stavbám, konstrukcím a materiálům, základům a opláštění pro dřevostavby, strojům, nástrojům a nářadí pro výrobu a montáž dřevěných konstrukcí a výrobků. Pokud hledáte místo na setkání s vašimi obchodními partnery, architekty a zákazníky, tak pávě veletrh FOR WOOD je pro to jedinečnou příležitostí.

Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jak vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Jaké jsou výhody či nevýhody dřevostaveb a jakého dodavatele zvolit pro stavbu vysněného domu? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabízí veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD.

Veletrh FOR WOOD nabídne to nejlepší z trendů dřevěných staveb a proběhne společně s 12. ročníkem veletrhu FOR PASIV, který je zaměřen na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby a s veletry pořádanými společností Střechy Praha.

Termín: 6.-8. 2. 2025
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

 


 

SHOPEX.CZ

 

Možnost prodávat své produkty také online na shopex.cz, a zvýšit tak jejich dostupnost po celý rok pro novou klientelu návštěvníků všech veletrhů konaných v PVA EXPO PRAHA. 

 

ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE VELETRHŮ FOR PASIV, FOR WOOD se souběhem Střechy-Solar-Řemeslo Praha 2024

 

Statistiku souběhu veletrhů For Pasiv/For Wood:

 

Počet návštěvníků: 22 879

Počet vystavovatelů: 156

Akreditovaní novináři: 47

Výstavní hr. plocha: 7 300 m2

 

Celý souběh včetně souběhu Střechy-Solar-Řemeslo Praha:

Počet vystavovatelů: 316

Výstavní hr. plocha: 17 000 m2

 

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 2024

 

MAPA

GPS: 50.1288544N, 14.5121967E
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2024

Facebook