FOR WOOD
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Pojďme se konečně potkat NA ŽIVO!


Expozici jsme poprvé naplánovali tak, aby se na její přípravě mohl podílet firemní tým společně – při samotné montáži přiloží ruku k dílu i nejvyšší management. Expozice je navržena jako otevřený prostor pro setkání, místo provoněné dřevem, klidný ostrov uprostřed rozbouřených veletržních vod, kde můžete na chvilku zpomalit.

Přijďte k nám, třeba jen na kus řeči anebo dobrou kávu, popovídat si o vašich stavitelských plánech, naší firemní filozofii nebo možnostech systému NOVATOP, které jsou více méně omezené pouze vaší fantazií. Vzít s sebou můžete klidně i děti, pro které máme jako vždy připravené „kaploviště“ plné multifunkčních dřevěných kostek Kapla, se kterými nakonec zažijí spoustu zábavy všechny generace. „Pro mne je ohromným hnacím motorem, že předmětem našeho podnikání je uspokojování jedné z nejdůležitějších lidských potřeb. Hned po jídle a ošacení je bezpečný úkryt před nepřízní počasí hlavním důvodem, proč každé ráno vylézt z postele a jít do práce. Samozřejmě jde dnes ruku v ruce s touto nutnou potřebou i velká míra pohodlí, bezpečí, luxusu a zábavy, přesto ale nemluvíme o žádném „virtuálním“ produktu. Právě naopak. Náš systém umožňuje lidem plnit si reálné sny o komfortním bydlení, plně v souladu s přírodou, a vybudovat si svoje bezpečné udržitelné místo pro život. Naše síla a odlišení od ostatních stavebních systémů spočívá v osobitosti, v jedinečné povrchové kvalitě, v precizních detailech obrábění a především v péči a pozornosti, kterou individuálně věnujeme každému zákazníkovi,“ vysvětluje předseda představenstva Jiří Oslizlo směr, kterým se NOVATOP už přes dvacet let svého působení na českém trhu ubírá.

 

 

NOVATOP totiž rozhodně není jen CLT. Díky ucelenému a v mnoha ohledech jedinečnému stavebnímu systému můžete mít z masivních dřevěných panelů postavený celý dům (stěny, příčky, stropy i střechu). Stejně tak jednotlivé produkty vyhoví i malým individuálním zakázkám. Velkou pozornost na sebe stahují poslední dobou designové akustické panely NOVATOP, které už v mnoha realizovaných objektech pomohly uživatelům vyladit prostorovou akustiku a významně tak zlepšily kvalitu jejich bydlení či pracovního prostředí. „Rádi se mazlíme s detaily a posouváme hranice našich výrobních možností. Děláme práci tak, aby bavila nejen nás, ale hlavně naše partnery i jejich zákazníky, a výsledkem byly stavby pro život. NOVATOP vnímám jako životní styl zaměřený na přírodu a hlavně osobní individualitu,“ doplňuje Jiří Oslizlo.

 

 

Bez lidí, kteří mu vdechnou život, bude i sebelépe vyrobený dřevěný panel vždycky jen panelem. Bez odvážné vize architekta, pečlivosti zkušeného projektanta a bez zručné stavební firmy není možné dosáhnout dokonalého výsledku. Vždy jde o týmovou práci! Proto nikdy nepředstavujeme jen naše výrobky, ale především tým spolupracujících odborníků, který za všemi projekty z NOVATOPu stojí – od návrhu, přes výrobu až po finální realizaci.  I v tom je, podle Jiřího Oslizla, expozice symbolická: „Kromě klasického týmu architekta, grafika a lidí z výroby na sobě totiž nese i dotek jednoho každého z nás. Víc prozrazovat nebudu, její skutečnou podobu odhalíme až na veletrhu. Věřte, že se opravdu těšíme na osobní setkání s každým z vás!“

 

Expozici NOVATOP najdete v hale 2, stánek B18

 

 

 

Připravila Ing. arch. Dagmar Česká

Po AGROP NOVA a.s., výrobce systému NOVATOP

www.novatop-system.cz

e-mail: katerina.braunerova@agrop.cz


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2024

Facebook