FOR WOOD
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Letošní expozice NOVATOP podpoří české designéry a výrobce!

Veletržní expozice NOVATOP na veletrhu FOR WOOD přinese letos opět něco nového. Návštěvníky zaujme produkty českého designu – na jejím vybavení a výzdobě se podílí významní čeští designéři a výrobci se svými ikonickými výrobky. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

 

2023-02-03 12:09:38 Více  

Toužíte po souznění s přírodou?

Toužíte po souznění s přírodou? ???? Pak nesmíte chybět na veletrhu FOR WOOD. Dozvíte se o všem z oboru dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů. Nepropásněte konzultace s odborníky, kteří zastupují jednotlivé firmy a zjistěte, co nejvíce o dřevěných konstrukcích a technických novinkách. Buďte přírodě blíž a přijďte na veletrh FOR WOOD.

  

2023-02-03 10:57:28 Více  

Podpora fotovoltaiky z programu Nová zelená úsporám

Stoupající ceny energií i požadavky na energetickou soběstačnost – to jsou nejčastější důvody, proč se vlastníci rodinných i bytových domů zajímají o možnosti vybudování fotovoltaických systémů. Státní fond životního prostředí ČR podporuje rozvoj fotovoltaiky v širokém měřítku, pro oblast rodinných a bytových domů nabízí dotace z programu Nová zelená úsporám.

2023-02-01 15:14:42 Více  

DŘEVOSTAVBY BISKUP se řídí heslem „Dřevostavba je život“

Zajímají vás dřevostavby z masivních dřevěných panelů? Rádi byste se dozvěděli, co vše obnáší rozhodnutí pro dřevostavbu? Navštivte stánek Dřevostavby Biskup v hale 5 - A10, kde na vás budou čekat zástupci společnosti a rádi vám zodpoví vaše dotazy. Společnost během více než 30 let nasbírala mnoho zkušeností, a tak kromě standardních domů realizuje i složité a unikátní projekty. Zabývá se převážně individuální výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb.

2023-02-01 10:44:26 Více  

Přijďte se inspirovat a dozvědět o možnostech udržitelného a úsporného bydlení!

Na veletrhu FOR PASIV se vám představí odborníci zabývající se problematikou nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb. Tyto stavby se stávají sále dostupnějšími a jsou šetrné k životnímu prostředí. Na své si tak na veletrhu přijde, každý se zájmem o moderní architekturu nebo s potřebou vytěžit maximální výhody ze stávajícího domova. Kromě ukázek materiálů, trendů nebo technologií, můžete využít také poradenská centra a přednášky. Těšíme se na vaši návštěvu!

2023-02-03 16:27:22 Více  

Jak se chránit před vysokými cenami energií, jak vybrat dřevostavbu nebo vytápění?

Již ve dnech 9. až 11. února a uvede souběh veletrhů úsporného bydlení FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM novinky i osvědčené technologie odvětví energeticky úsporného bydlení i oblasti vytápění. Akce také nastíní, jak se chránit před vysokými cenami energií, a umožní návštěvníkům bezplatné konzultace s odborníky v poradenských centrech. Připraven je i program pro odborníky a širokou veřejnost a k oborové komplexnosti celé události přispěje také souběžný veletrh Střechy Praha. 

2023-01-30 13:42:31 Více  

Oficiálními vozy veletrhu je značka Ford

Oficiálními vozy veletrhu je již tradičně značka Ford. Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford.

Navštivte ve výstavní hale 2 stánek Auto Palace Spořilov nebo si řekněte o nabídku jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord.

2023-01-30 15:11:50 Více  

Přijďte konzultovat své stavební plány s architekty dřevostaveb

Architekti realizující dřevostavby - Prodesi/Domesi - letos na For Woodu mimo jiné představí nový typový dům EVO, který je určený pro všechny, kterým není lhostejná naše planeta a její ochrana. Při návrhu domu a výběru materiálů kladli architekti důraz na principy udržitelnosti a ekologie. Většina materiálů je přírodních, převážně je využíváno dřevo. Dům navíc zaujme i svou estetikou a praktickým uspořádáním - je to přízemní stavba (bungalov) klasického obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou, která je svou variabilitou odpovědí na různé životní etapy v nichž se postupně ocitáme.

2023-01-27 15:29:52 Více  

Zasaď si svůj žalud a podpoř s námi zalesňování!

Už jste někdy zkoušeli vypěstovat strom? Nyní máte jedinečnou šanci! V rámci doprovodného programu veletrhu FOR PASIV a FOR WOOD si můžete s odborným dohledem, organizací PEFC, zasadit žalud a pomocí návodu se pokusit vypěstovat strom a podpořit tak s námi zalesňování. Program je ideální pro děti, které se něco nového přiučí, a navíc si mohou vypěstovat svůj strom. Vezměte celou rodinu a přijďte si užít příjemný den na veletrh FOR PASIV a FOR WOOD! Na malé účastníky navíc čeká milý dárek. Sázení žaludů bude probíhat po celou dobu veletrhů v Hale 2D.

2023-01-25 11:27:53 Více  

Domy z produkce RD Rýmařov jsou velmi oblíbené

Navštívit stánek RD Rýmařov v hale 5A11 se návštěvníkům veletrhu vyplatí. Nejen že mohou získat slevu až 500 000 Kč na nový dům, ale získají i rezervaci termínu pro stavbu domu ještě letos. RD Rýmařov je firma, která působí na stavebním trhu již více jak 50 let. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. 

2023-01-18 15:19:18 Více  následující
Plán výstaviště

Facebook